Jak wiadomo – jesień to piękna pora roku mieniąca się wszystkimi kolorami. Jesień to również doskonała pora na ognisko.Motylki” korzystając z pięknej jesiennej, słonecznej pogody (22 września 2017) bawiły się wspólnie z rodzicami na ognisku w Stajni u Bohuna w Sztutowie.
            Tego dnia już od rana w Przedszkolu dzieci były bardzo podekscytowane i nie mogły doczekać się godzin popołudniowych, kiedy to wspólnie z rodzicami będą się bawiły. Mimo natłoku zajęć, każdy z rodziców znalazł czas, aby to słoneczne popołudnie spędzić wspólnie ze swoją rodziną, a szczególnie najmłodszymi milusińskimi. Przedszkolaki nie mogły się wprost nacieszyć swobodą, organizując sobie wesołe zabawy. Chętnie bawiły się na trampolinie i huśtawkach. Gwoździem programu były konne przejażdżki oraz karmienie zwierząt w Mini Zoo. Jak na prawdziwym ognisku nie mogło zabraknąć pieczonej kiełbaski, którą dzieci piekły pod okiem rodziców i jadły z apetytem. Nawet niejadkom zdarzały się dokładki. Po jedzeniu nadszedł czas na tańce. Dzieci bawiły się doskonale przy muzyce a rodzice mogli pogawędzić.
               Zabawom i uśmiechom na twarzach mogłoby nie być końca, jednak wszystko co dobre szybko mija i trzeba było się pożegnać. Rodzinny nastrój i wspaniała atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.