We wrześniu Biedronki wraz z rodzicami wybrały się na piknik integracyjny do Przebrna.  Miejsce wyjątkowe,  w środku lasu nad Zalewem Wiślanym znajduje się  piękną duża wiata z miejscem na ognisko. Dzieci mogły swobodnie bawić się i biegać a rodzice rozmawiać na ważne i błahe tematy. Kto zgłodniał mógł upiec sobie kiełbaskę lub chleb na ognisku. Były również dodatkowe atrakcje jak malowanie twarzy czy puszczanie banie.

W imieniu swoim jak również przybyłych rodziców chciałabym serdecznie podziękować Pani Magdzie Kalinowskiej za zorganizowanie naszego pikniku jak również za przygotowanie atrakcji dla dzieci. Dziękujemy

P.S Mam nadzieję, że piknik integracyjny stanie się tradycją w naszej grupie którą będziemy kontynuować co roku.