Czas Mikołajek to czas wyczekiwania, pisania listów, czas radości i obdarowywania się prezentami. 6 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość mikołajkowa. Tego dnia bardzo dużo się działo. Po przybyciu do naszej sali dzieci zauważyły, że zniknęły obrazki oraz poczęstunek przygotowany dla Mikołaja. Na stoliku znajdował się list a na tablicy mnóstwo zadań przegotowanych przez naszego nocnego gościa. Najwięcej radości, Krasnalom, sprawiło ubieranie choinki, która była upominkiem od Mikołaja. Po wykonaniu wszystkich zadań, nadszedł wreszcie czas na prezenty, które dzieci odnalazły w swoich butach. Oczekiwane cały rok Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły naszym podopiecznym wiele radości.