„Drogi Święty Mikołaju

Wszystkie dzieci Cie kochają

Usiądź sobie miedzy nami

Obdarz dzieci prezentami”

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.  Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Motylki postanowiły ugościć Mikołaja pysznymi goframi i ciepłym mlekiem. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać.  Przybył do naszego przedszkola zostawiając prezenty i zjadając smakołyki przygotowane przez dzieci. Motylki długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.

Był to dzień pełen radości i uśmiechu, który niewątpliwie wprowadził wszystkich w okres oczekiwania na upragnione Święta Bożego Narodzenia.

MIKOŁAJKI
Kategorie: Motylki 2019