W dniu 10.01.2020r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wszystkie dzieci już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. W tym dniu przedszkolaki przemieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, policjantów, spider-menów oraz wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było trudno. Wspólnie z dziećmi przebrały się również Panie nauczycielki. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Jednym słowem zabawa na 102!!!. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy z przeciąganiem liny czy zawieszaniem jak największej liczby skarpetek na sznurku. Bal był niezapomnianym przeżyciem dla naszych przedszkolaków i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Uwieńczeniem dnia były zdjęcia z Mikołajem wręczającym podarunki każdemu z osobna oraz wspólne grupowe zdjęcie z wychowawczynią.

Bal Karnawałowy-Żabki
Kategorie: GrupyŻabki 2019