W tym roku nasza grupa została wybrana do przygotowania przedstawienia o Bożym Narodzeniu, jest to zawsze zadanie dla 5-latków i byliśmy na takie wyzwanie gotowi od dawna. Naszym marzeniem było stworzyć coś wyjątkowego, coś co wszyscy zapamiętają na długo . Można powiedzieć z pełną odpowiedzialnością (teraz gdy już premiera za nami) UDAŁO SIĘ ! Jesteśmy dumni z wszystkich, którzy uczestniczyli w przygotowaniu naszego wspólnego dzieła ….każdy miał ważny wkład . Przede wszystkim Dzieci, które stanęły na wysokości zadania jako aktorzy odgrywający nierzadko trudne role a także wykazujące się wokalnymi zdolnościami , Rodzice wspierający nas pomocą wszelakiego rodzaju (począwszy od strojów po dekoracje , a zwłaszcza DOBRE SŁOWO), oczywiście Panie z grupy Pszczółek, dla których był to czas próby ze względów organizacyjnych, zdolności pedagogicznych , umiejętności motywacyjnych a także jeżeli chodzi o poziom cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu. PANI KAROLINKA ….mózg całej operacji i pomysłodawca pod każdym względem – wielki szacunek i podziękowanie 🙂 PANI LUCYNKA …skromna i silna osobowość wspierająca wszystkich w odpowiednim momencie, była z nami cały czas i nigdy nie zostawiła bez pomocy (pelerynki to jej dzieło ):)  PANI KASIA … sprawca zamieszania, próbujący ogarnąć wszystko logistycznie ( z małymi elementami histerii), odkrywająca niechcący zamiłowanie do śpiewu 🙂 Otrzymaliśmy piękne podziękowanie za nasze starania …zarówno od Pani Dyrektor, Księdza Proboszcza, Pani Sekretarz Gminy , jak i (co jest istotne dla każdego nauczyciela) od Rodziców Dzieci oraz Koleżanek z którymi pracujemy , Dziękujemy :* Każda łza wzruszenia była dla nas wyraźnym dowodem że WARTO BYŁO 🙂

Kategorie: Pszczółki 2019