Szanowni Państwo,

We wtorek 8 czerwca o godz. 17:00 odbędą się warsztaty online #MobilnaMetropolia dla powiatu nowodworskiego. Razem z mieszkańcami powiatu będziemy rozmawiać o największych wyzwaniach transportowych i mobilnościowych. Informacje zebrane podczas warsztatów posłużą do opracowania Planu Zrównoważonej Mobilności dla OMGGS, który jest niezbędny do ubiegania się o dofinansowanie w nowej perspektywie unijnej.

Zwrócono się do nas z ogromną prośbą o oddelegowanie na ww. warsztaty m.in.
•przedstawicieli placówek oświatowych (istotne w kontekście poprawy bezpieczeństwa dzieci uczęszczających do placówek oświatowych)
•lokalnych NGOs (aktywnie działające na naszym terenie organizacje pozarządowe)
•przedstawicieli LOT

Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach

Link do rejestracji

Link do wydarzenia na Facebook

Kategorie: Komunikaty