C jak cytryna – poznajemy nową literę

Dzisiaj samodzielnie przygotowaliśmy lemoniadę. Najpierw umyliśmy cytryny i opłukaliśmy listki mięty. Potem pokroiliśmy cytryny w plasterki. Wszystko wrzuciliśmy do dzbanków z przegotowaną wodą. Na koniec dodaliśmy po łyżce miodu. Porozmawialiśmy też o wartościach odżywczych wszystkich składników. Lemoniada wyszła przepyszna! Jej wykonanie było inspiracją do poznania nowej litery : c, C.

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022/2023

INFORMUJEMY RODZICÓW, ŻE LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH NA ROK SZKOLNY  2022/23  ZNAJDUJE SIĘ NA TABLICY OGŁOSZEŃ W PRZEDSZKOLU, INFORMACJĘ MOŻNA RÓWNIEŻ OTRZYMAĆ TELEFONICZNIE. PRZYPOMINAMY, ŻE W TERMINIE OD 23.03.2022 DO 01.04.2022 NALEŻY POTWIERDZIĆ PRZEZ RODZICA WOLĘ PRZYJĘCIA DZIECKA W POSTACI PISEMNEGO OŚWIADCZENIA W PRZEDSZKOLU