We wtorek 7 czerwca „Żabki” wybrały się do Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu na spektakl pt. „Kaczuszkowa karuzela” w reżyserii Jakuba Lewandowskiego na podstawie wierszy Juliana Tuwima. W choreograficzno-muzycznej oprawie i kolorowej scenerii ożyli bohaterowie najlepszych wierszy Juliana Tuwima. Kaczuszki opowiadały nam o czym plotkują ptaki w swoim radio i co stało się z okularami pana Hilarego. Zaprosiły do ogromnej lokomotywy, przedstawiły zapominalskiego Słonia Trąbalskiego, a także całą rodzinę Tralalińskich. Ulubieni bohaterowie pojawili się na jednej scenie, w świecie przyjaznym dla każdego dziecka. Siedem kaczuszek: Egzaltowana, Przemądrzała, Punkowa, Łasuch, Osiłek, Ciamajda i Leniwiec, wzbudziły naszą sympatię i wywołały uśmiechy na twarzach dzieci i dorosłych.

Kategorie: Żabki 2021