Dnia 15.06.2022r. przedszkolaki udały się z wizytą do Szkoły Podstawowej. Niektóre dzieci po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły, było to dla nich wielkie przeżycie – duży budynek, dużo dzieci. Dziękujemy Pani Barbarze Ranoszek i jej uczniom za miłe przyjęcie przedszkolaków. Po raz ostatni w tym roku szkolnym „Pszczółki” zagościły w bibliotece. Wysłuchały ciekawego opowiadania o pszczołach i dokończyły hotele dla owadów wykorzystując różnorodny materiał przyrodniczy. Za oprowadzenie po świecie książki, za budzenie zainteresowania książką i upowszechnianie czytelnictwa  oraz ciekawe zajęcia edukacyjne przedszkolaki podziękowały wszystkim paniom wręczając wykonaną przez siebie książkę sensoryczną „Otwórz, dotknij, opowiedz”.