W naszym przedszkolu uczymy i wychowujemy dzieci poprzez twórcze działania realizowane często w warunkach naturalnego środowiska. Dowodem tego są wyjazdy dzieci, podczas których mają one możliwość bezpośredniego poznawania otaczającej je rzeczywistości.
Szczególnym zainteresowaniem dzieci cieszą się wycieczki. Oprócz walorów krajoznawczych i przyrodniczych wyjazdy uczą współżycia w grupie, dbałości o higienę i własne zdrowie, samoobsługi, samodzielności.
Podróżujemy przede wszystkim po najbliższej okolicy. 12 września grupa 6- latków wybrała się na wycieczkę nad morze w Sztutowie. Piękna pogoda pozwoliła nam na zabawy nad brzegiem morza i podziwianie nadmorskiego krajobrazu. Czas minął bardzo radośnie i niestety bardzo szybko… Do przedszkola wróciliśmy zmęczeni, ale i bardzo szczęśliwi. Już z niecierpliwością czekamy na kolejny wyjazd.

Kategorie: Motylki 2022