Nauczyciel w przedszkolu troszeczkę inaczej obchodzi dzień 14 października. W tym dniu jest ze wszystkimi swoimi wychowankami w miejscu pracy i dzięki temu może naprawdę poczuć wagę jaką przywiązują przedszkolacy do wysiłku swojego opiekuna.

Od rana czuć atmosferę wielkiego święta. Dzieci z ogromną radością i przejęciem składają swoim Panią życzenia wręczają piękne laurki oraz drobne upominki. 14 października to nie tylko potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze. Świętuje więc pani intendentka, panie kucharki, panie woźne, pan konserwator. Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie. Były to wyjątkowy, jesienny dzień! Życzenia złożone przez dzieci, rodziców oraz panią dyrektor  wlały w serca pracowników przedszkola dużo otuchy i dodały sił do podejmowania wyzwań jakie czekają przed każdym w nowym roku szkolnym.

Dziękujemy za dobre słowo, za kwiaty i prezent.

Ten dzień był również wyjątkowy dla dzieci , które w kinie sferycznym mogły obejrzeć ciekawy i edukacyjny film pt.” Astronauta bez wyboru”

KINO SFERYCZNE

Kategorie: Żabki 2022