15 grudnia gościliśmy w naszym Przedszkolu Teatr CONIECO, który przedstawił przedszkolakom spektakl pt. „Pluszowa opowieść o przyjaźni”, który opowiadał o przyjaźni oraz o tradycji obdarowywania świątecznymi prezentami.
Zaprzyjaźniony z zajączkiem bałwanek smuci się, że zawsze zostaje sam, bo jest zimny i nie może spać w zajęczej norce. Postanawia, że zrobi wszystko, by upodobnić się do innych i stać się cieplejszym. O radę pyta swoich leśnych przyjaciół: lisa, pingwina, małpkę, misia, a nawet renifera. Renifer okazuje się być pomocnikiem Św. Mikołaja i zaprasza bałwanka, aby dołączył do świątecznego orszaku! Poznaliśmy historię bałwanka, który odkrywał radość z pomocy i obdarowywania innych.

Kategorie: Motylki 2022