W dniu 14 marca byliśmy na przedstawieniu ,,Brzechwa 2020″.  Był to  pełen humoru, nieco zwariowany spektakl o  przyjaźni, zwierzętach, zdrowiu, higienie i przywarach ludzkiego  charakteru.

Brzechwa 2020” to spektakl edukacyjny dla dzieci i  młodzieży, oparty na twórczości Jana Brzechwy, w reżyserii Olafa  Lubaszenki. Znana i lubiana klasyka polskiej literatury dziecięcej,  została osadzona przez reżysera w kontekście obecnych czasów,  współczesnej szkoły i aktualnych problemów z jakimi borykają się  codziennie uczniowie oraz ich opiekunowie. Płynące tym samym ze sceny  treści edukacyjne są bardzo uniwersalne, łatwe w odbiorze i atrakcyjne  dla najmłodszych. A to wszystko w bogatej oprawie muzycznej oraz  choreograficznej.

Spektakl bardzo podobał się dzieciom!

BRZECHWA 2020

Kategorie: Żabki 2022