Lista dzieci z grupy Krasnale 2,6 i 3- LATKI(nowo-przyjęte) Wychowawcy: mgr Katarzyna Stępak i mgr Natalia Różalska pomoc Iwona Dębska

1. Filip B.
19. Tymon W.
20. Przemysław Z.
21. Borys Z.

Informacje organizacyjne dla rodziców dzieci z grupy Krasnale:
1. Prosimy, aby 1 września dzieci zabrały ze sobą:
 kapcie na zmianę,
 woreczek, a w nim ubranka na zmianę,
 paczkę chusteczek nawilżanych i chusteczek higienicznych w pudełku.
2. Prosimy, aby wszystkie rzeczy dzieci były podpisane ( m.in.: woreczek, ubranka, kapcie).
3. Dzieci nie będą mogły przynosić do przedszkola swoich zabawek ( np. pluszaków czy pieluszek tetrowych).
4. W początkowym okresie edukacji dla Krasnali przewidziane jest odrębne wejście od strony ogrodu przedszkolnego. Dziecko będzie przyprowadzane i odbierane przez jednego opiekuna, który będzie mógł przebrać je i wprowadzić na salę. Rozwiązanie to złagodzi proces adaptacyjny dziecka w przedszkolu, przy jednoczesnym zminimalizowaniu gromadzenia się zbyt dużej ilości osób.
5. Zebranie z rodzicami odbędzie się 1 września o godz. 16.30 na tarasie przy sali Krasnali.