W ZWIĄZKU Z LICZNYMI ZACHOROWANIAMI DZIECI, PRZYPOMINAMY PAŃSTWU O PRZESTRZEGANIU PROCEDUR,  Z KTÓRYMI ZOSTALI PAŃSTWO ZAPOZNANI   WE WRZEŚNIU NA ZEBRANIACH Z RODZICAMI. ZOBOWIĄZALI SIĘ PAŃSTWO DO PRZESTRZEGANIA PROCEDURY PODPISUJĄC DOKUMENT.

PROCEDURY I  ZASADY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECI W CZASIE STANU EPIDEMICZNEGO OBOWIĄZUJĄCE OD 01.09.2021

1. Rodzic przyprowadza do przedszkola dziecko zdrowe w godzinach od 6:30 do 8:15.
2. Rodzic odbiera dziecko z przedszkola w godzinach zadeklarowanych.
3. Rodzic przyprowadzając i odbierając dziecko nie wchodzi do placówki.
4. Rodzice, w oczekiwaniu na wejście stoją w przedsionku zachowując bezpieczną odległości 1,50 m.
5. W przedsionku przedszkola może jednocześnie przebywać jeden rodzic z dzieckiem/dziećmi.
6. Dziecko wchodząc do placówki odbierane jest przez pracownika przedszkola w przedsionku budynku.
7. Wyznaczony pracownik pomaga dziecku w szatni i zaprowadza do sali pod opiekę nauczyciela lub przekazuje rodzicowi.
8. Po każdym odbiorze dziecka wyznaczony pracownik przedszkola dezynfekuje sobie ręce.
9. Na czas epidemii wprowadza się całkowity zakaz przynoszenia przez dzieci zabawek i innych przedmiotów z domu.
10. Rodzic odbierający dziecko z przedszkola zgłasza się przez system domofonów i oczekuje na dziecko.
11. Rodzice przyprowadzają do przedszkola dziecko zdrowe – bez objawów chorobowych(kataru, kaszlu, podwyższonej temperatury, wysypki)
12. Jeżeli ktoś z domowników przebywa na kwarantannie lub w izolacji domowej obowiązuje rodzica/prawnego opiekuna bezwzględny zakaz przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

PRZYPROWADZAJĄC DZIECKO DO PRZEDSZKOLA, JAKO RODZIC ZOBOWJĄZUJĘ SIĘ DO PRZESTRZEGANIA POWYŻSZEJ PROCEDURY

…………………………                                                                          ……………………………
Podpis rodzica/ opiekuna dziecka                                              Podpis rodzica/ opiekuna dziecka

Kategorie: Komunikaty