Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! Biedroneczki obchodziły  swoje święto cały tydzień . Zaczęliśmy od wycieczki do Dino parku w Malborku gdzie dzieci poznały prehistoryczny świat dinozaurów. Wtorek spędzaliśmy na sportowo rozgrywając zawody na Sztutowskim Orliku oraz bawiąc się na szkolnym placu zabaw. Środa była wyjątkowym dniem w naszym przedszkolu. W każdej sali były przygotowane stacje zabaw , dzięki czemu dzieci miały moc atrakcji m.in. malowały na folii, tańczyły Zumbe, pokonywały tor przeszkód. W czwartek Biedronki wybrały się na pyszne lody a w piątek korzystając z ładnej pogody pojechaliśmy na plaże.