6 grudnia w Mikołajki „Motylki” z „Żabkami” wybrały się do kina „Za rogiem” do Stegny na film animowany pt. „Elfinki”. Wielkim zaskoczeniem było spotkanie z Mikołajem w kinie, który miał dla wszystkich słodką niespodziankę. A po powrocie do przedszkola, dzieci, znalazły w swoich butach kolejne słodkości. To był słodki i radosny dzień, pełen emocji i zaskoczenia.

„„Elfinki” to kino dla najmłodszych – znajdą w nim szalone przygody, humor i mądre przesłanie. To ciepła opowieść o tym, że życzliwość potrafi zmiękczyć nawet najbardziej zatwardziałe serca.
O czym jest film? Przez ponad 200 lat Elfinki żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Ale pewnego dnia elfinka Elfie, nie może już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wychodzą na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego. Tam spotka ich wiele zabawnych przygód oraz nawiążą przyjaźń z wyjątkową osobą – cukiernikiem Theo. To wszystko przypomni Elfinkom o ich prawdziwym celu w życiu: pomaganiu innym.”

Kategorie: Motylki 2022