Szanowni Państwo!
Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2024-2025. Dołożymy wszelkich starań, aby to był równie bezpieczny, spokojny, atrakcyjny i twórczy rok dla naszych przedszkolaków oraz pełen dobrej współpracy z Państwem! Liczymy także na Państwa współdziałanie i wsparcie.

Rok szkolny 2024-2025 rozpoczynamy realnie 2 września 2024 r.                                    Przedszkole będzie pracować w niezmienionych godzinach: 6.30-16,30.                       Godziny pracy poszczególnych grup będą podane do wiadomości na zebraniu z rodzicami. Poza godzinami pracy oddziałów dzieci będą przebywać w grupach łączonych.
W przedszkolu będzie funkcjonować, tak jak dotychczas, 5 grup:
– Grupa I KRASNALE , do której będą uczęszczać dzieci 2,5 i 3 -letnie.
– Grupa II BIEDRONKI : dzieci 3, 4-letnie.
– Grupa III ŻABKI : dzieci 4 i 5 -letnie.
– Grupa IV MOTYLKI : dzieci 5-letnie.
– Grupa V PSZCZÓŁKI : dzieci 6-letnie.
W podejmowaniu wszystkich decyzji kierujemy się zawsze dobrem dzieci, jak również bierzemy pod uwagę możliwości organizacyjne. Dlatego bardzo często zdarza się (praktycznie co roku), iż obecne grupy muszą zostać (mniej lub bardziej) podzielone i tworzymy nowe oddziały. Decydowaliśmy o tym całym zespołem rady pedagogicznej, aby mieć całościowy ogląd sytuacji i podjąć najlepsze decyzje.

Dzieci do przedszkola należy przyprowadzać do godziny 8.15

Prosimy o przygotowanie wyprawki dla dzieci (rzeczy w wyprawce prosimy podpisać imieniem i nazwiskiem).
Poniższą wyprawkę prosimy przynieść pierwszego dnia przyprowadzenia dziecka do przedszkola:
1. Buty na zmianę (łatwe do samodzielnego ubrania przez dziecko) – dzieci z wszystkich grup.
2. Bielizna/ubranie na zmianę – dzieci z wszystkich grup.
3. Koc oraz poduszka „jasiek” – dzieci z grupy I.

Dowozy do przedszkola od 5 września 2024 (czwartek)
Prosimy na bieżąco śledzić komunikaty na stronie internetowej przedszkola.

Kategorie: Komunikaty