W naszym przedszkolu uczymy i wychowujemy dzieci poprzez twórcze działania często realizowane w warunkach naturalnego środowiska. Dowodem tego są wyjazdy dzieci, podczas których mają one możliwość bezpośredniego poznawania otaczającej je rzeczywistości.
Szczególnym zainteresowaniem dzieci cieszą się wycieczki. Oprócz walorów krajoznawczych i przyrodniczych wyjazdy uczą współżycia w grupie, dbałości o higienę i własne zdrowie, samoobsługi, samodzielności.
Podróżujemy przede wszystkim po najbliższej okolicy. Dnia 10 września grupa „Pszczółek” wybrała się na wycieczkę nad morze. Celem wyprawy było nasze Sztutowo. Piękna pogoda pozwoliła nam na podziwianie nadmorskiego krajobrazu. Były wesołe zabawy na plaży, rysowanie na piasku i mnóstwo dobrego humoru! Czas minął bardzo bardzo szybko… Po pełnych emocji zabawach z wielkim apetytem zjedliśmy nasz prowiant. Do przedszkola wróciliśmy zmęczeni, ale i bardzo szczęśliwi. Dzieci z niecierpliwością czekają na kolejny wyjazd.

Wycieczka nad morze- „Pszczółki”