INFORMUJEMY RODZICÓW,  ŻE OD DNIA 20-05-2019 DO 31-05-2019 MOGĄ ZAPISYWAĆ DZIECI NA OKRES WAKACJI (LIPIEC, SIERPIEŃ).

LISTY ZNAJDUJĄ SIĘ U NAUCZYCIELEK W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     DYREKTOR PRZEDSZKOLA                                                                                                                                                                                                                                                                                           KATARZYNA DANILUK-SZALA

Kategorie: Komunikaty

Skip to content