8 listopada 2019 r., w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości (11 listopada). Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się w holu, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Każda grupa wykonała na tę uroczystość kotyliony w barwach ojczystych. Wszyscy tego dnia do przedszkola przyszli ubrani na galowo. Dzieci z grupy „Motylków” przystrojone w biało-czerwone symbole narodowe zaprezentowały patriotyczny program artystyczny. Słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym. Po zakończeniu części artystycznej wszystkie przedszkolaki wraz z personelem przedszkola, czcząc pamięć tamtych historycznych dni, o godz. 11.11 zaśpiewały Hymn Polski.
     Obchody 11 listopada uczą dzieci szacunku do kraju ojczystego, symboli narodowych, a także rozwijają poczucie przynależności narodowej.

Kategorie: Wydarzenia

Skip to content