Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście. W dzień przedszkolnej Wigilii 20.12.2019 r. w każdej grupie i w całym przedszkolu od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera. O wyznaczonej godzinie wszystkie grupy zebrały się w sali „Pszczółek” aby obejrzeć przygotowane przez nich Jasełka. Po występach Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym najlepsze bożonarodzeniowe życzenia.
Później dzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i Wesołych Świąt. Zasiadając do odświętnie nakrytego stołu, zapominamy o sporach i zmartwieniach, bo święta to przecież czas radości i wybaczania. Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje podkreślały rangę tego dnia.
Celem takiej uroczystości jest integracja wszystkich pracowników przedszkola oraz dzieci, wprowadzenie świątecznego nastroju oraz wspólne kolędowanie. Życzymy Wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

Kategorie: Wydarzenia

Skip to content