„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.”

           Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą tradycją 10 stycznia br. w naszym Przedszkolu odbył się bal karnawałowy, pierwszy dla naszych maluszków. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci: można było spotkać wróżki, królewny, pszczółki, rycerzy, policjantów, super bohaterów,… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach prowadzonych przez animatora- Śnieżynkę.
Pod koniec balu odwiedził nas długo wyczekiwany gość – Św. Mikołaj, który wszystkim przedszkolakom osobiście wręczył prezenty.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Kolejny wielki bal karnawałowy już za rok.
Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku oraz dekoracji na bal.

Kategorie: Wydarzenia

Skip to content