Komunikat dotyczący pracy przedszkola od 09 listopada 2020 r.

            W związku z trwającym stanem epidemii i zapewnieniem bezpieczeństwa dzieciom i personelowi, oraz z powodu trudności kadrowych, od poniedziałku zostaną połączone grupy. Nie jestem w stanie określić na jak długi czas grupy pozostaną złączone.
Prosimy rodziców dzieci 3-4-5-letnich o rozważne podejmowanie decyzji dotyczących uczęszczania Państwa dzieci do przedszkola. Wszystkich rodziców, mających możliwość pozostawienia dzieci w domu zachęcamy do podjęcia tej decyzji.
Informuję , że dowozy i odwozy z przedszkola są w tych samych godzinach.
Działamy zapobiegająco i profilaktycznie, dzięki takim działaniom ograniczymy przebywanie większej ilości osób w jednym miejscu.

                                                                                                                                                                                                                                Dziękuję za zrozumienie, pozdrawiam i życzę dużo zdrowia
Katarzyna Daniluk – Szala

Skip to content