„Mama i Tata to świat nasz cały,
ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały,
to dobre, czułe, pomocne ręce,
i kochające najmocniej serce.

To są wyprawy do kraju baśni,
wakacje w górach, nad morzem, na wsi,
loty huśtawką, prawie do słońca
oraz cierpliwość, co nie ma końca.

Kochana Mamo, Kochany Tato,
dzisiaj dziękować chcemy Wam za to,
że nas kochacie, że o nas dbacie,
i wszystkie psoty nam wybaczacie”

Kochani Rodzice,
tradycją naszego przedszkola jest to, że w Dniu Mamy nie zapominamy również o Tatusiach. Przygotowałam dla Państwa występ waszych dzieci w wersji on-line (przesłany został na grupowego Messengera). Dzieci wyrecytowały wiersz „Mama i tata” J. Koczanowska, zaśpiewały dwie piosenki „Rodzinka” (sł. i muz. J. Kucharczyk) i „Dla ciebie, mamo” (sł. i muz. J. Kucharczyk) oraz zatańczyły dwa tańce: pierwszy to taniec motyli a drugi z chustkami do piosenki „Pobaw się ze mną mamo, pobaw się ze mną tato”. Upominki i całuski, dzieci, przekażą Państwu w domu. Mam nadzieję i mocno w to wierzę, że za rok spotkamy się już „normalnie”, jak zawsze w budynku przedszkola. W tym szczególnym i wyjątkowym dniu jeszcze raz składam najserdeczniejsze życzenia cudownym rodzicom.