W związku ze zniesieniem obostrzeń dotyczących Covid, od 4 kwietnia 2022r. rodzice mogą wchodzić z dziećmi do przestrzeni wspólnej przedszkola. Rodzice przyprowadzają dzieci do przedszkola w godzinach 6,30 – 8,15                                                                                                         po 8,15 placówka zostaje zamknięta.

Po przebraniu dziecka, rodzic odprowadza dziecko do drzwi sali, przekazuje dziecko pod opiekę nauczycielki (grupa Krasnale i Biedronki).

Dzieci z grup: Żabki, Motylki, Pszczółki są w szatni odbierane przez woźną i odprowadzane na swoją grupę.
Rodzice odbierając dzieci z grup: Żabki, Motylki, Pszczółki zgłaszają przez domofon i czekają w szatni, na swoje dziecko, które sprowadza woźna.

Rodzice dzieci z grup Krasnale i Biedronki odbierają sami z grupy.

Kategorie: Komunikaty