Pielęgnując tradycję oraz patriotyzm u dzieci w dniu 10 listopada 2022 r. tj. czwartek, w naszym przedszkolu obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień dla wszystkich Polaków. Głównym celem uroczystości było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, poznaniem historii Polski, naszej kultury i tradycji, jak również przypomnienie symboli narodowych naszego kraju. „Motylki” przygotowały krótkie przedstawienie pt „Pisk białego orła” odnoszący się do historii naszej Ojczyzny. Mogliśmy usłyszeć wiersze oraz piosenki patriotyczne. Tego dnia o godz. 11.11 nasze Przedszkolaki z dumą w sercu odśpiewał hymn Polski.

Kategorie: Motylki 2022