Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, składania życzeń najbliższym oraz czas wspólnego kolędowania.

Także u nas nastał cudowny dla wszystkich czas – Boże Narodzenie. W dzień przedszkolnej Wigilii 22.12.2022 r. w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje w całej placówce, dzieci w galowych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenia. Wspaniałym momentem było wspólne kolędowanie i składanie świątecznych życzeń, a także czas wspólnego posiłku, na który składały się tradycyjne wigilijne potrawy. Płonące lampki choinkowe wpłynęły na uroczysty, świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności. Wierzymy, że wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania typowo polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Narodzenia Pańskiego.

PREZENTY  DLA  RODZICÓW

WESOŁYCH  ŚWIĄT!!!