We wrześniu dzieci z naszego przedszkola miały okazję spotkać się z policjantem – dzielnicowym gminy Sztutowa- Panem Pawłem Marczakiem. Podczas spotkania przedszkolaki przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń. Dzieci wysłuchały policyjnych rad oraz zadawały wiele interesujących pytań. Szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy. Razem z Panem Pawłem ,dzieci w  kamizelkach odblaskowych, udały się na krótki spacer na przejście dla pieszych. Przedszkolaki miały również możliwość obejrzenia samochodu policyjnego.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. W podziękowaniu przedszkolaki wręczyły mały upominek w formie dyplomu.

Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie.

Spotkanie z Policjantem- Pszczółki