25 listopada przypada święto, które w wielu przedszkolach rok rocznie z przyjemnością i radością jest obchodzone. To Światowy Dzień Pluszowego Misia, także w naszym przedszkolu ten dzień ma szczególny charakter. 24 listopada 2017 przedszkolaki przyniosły swojego ulubionego misia z domu. Po śniadaniu wszystkie grupy zebrały się w sali „Biedroneczek” gdzie zaczęła się wesoła zabawa. Uroczystość poprowadził pogodny Klaun, który sprawił, iż ten dzień stał się wyjątkowy. Wraz z pierwszymi krokami naszego komicznego gościa pojawił się uśmiech i wielka radość na buziach wszystkich dzieci. Zabawa rozpoczęła się tańcami a Klaun od razu zaraził wszystkich swoim dobrym humorem. Bawiliśmy się doskonale tańcząc i śpiewając. Dzieci brały udział w różnych konkursach np. gimnastyka z misiem, przeciąganie liny. Dużą atrakcją dla dzieci była zabawa z chustą animacyjną oraz pokaz ogromnych baniek mydlanych. Zabawa w misiowej krainie wszystkim sprawiła wielką radość. Na pewno powtórzymy ją w przyszłym roku.