„Jadą, jadą sanie, księżyc złoty świeci.
Hej, jedzie w nich Mikołaj do wszyściutkich dzieci.”

Mikołajki to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już od rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku mikołajowego dzwonka. Tegoroczna aura zasiała w serduszka dzieci niepokój i pytanie: czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszego Przedszkola? Ale brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany przez cały rok Gość przybył do naszej placówki. Mikołaj strasznie się spieszył by zdążyć, obdarować prezentami wszystkie dzieci dlatego zostawił nam upominki w bucikach. A było, to zaproszenie do krainy Świętego Mikołaja 😀 , które wywołało szczęście na twarzach dzieci i wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Na spotkanie z Mikołajem, 15 grudnia, czekamy z niecierpliwością.