Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Przedszkole w Sztutowie. „Przybyły”ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

W dniu 24.11.2017r.  nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Pan Klaun zaprosił przedszkolaki  do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

 

Kategorie: Wydarzenia

Skip to content