„Kto ty jesteś? Polak mały.

Jaki znak twój? Orzeł biały…”

Narodowe Święto Niepodległości to najważniejsze święto państwowe obchodzone dla upamiętnienia odrodzenia się Polski. Z tej okazji przedszkolaki zorganizowały   uroczystą akademię, na której nie zabrakło piosenek i wierszy o charakterze patriotycznym. W uroczystości uczestniczyły przedszkolaki, personel przedszkola a także zaproszeni goście

Biedronki w pięknych strojach żołnierzy i krakowianek witały przychodzących do przedszkola rodziców rozdając im kotyliony. Podczas festiwalu pieśni  patriotycznych po mistrzowsku wykonały piosenkę     pt.” Rozkwitały pąki białych róż” rozdając personelowi przedszkola i zaproszonym gościom  białe róże. Myślę, że piosenka o „Jasieńku”  na długo pozostanie w serduszkach mały Biedronek.

Bardzo dziękuje wszystkim rodzicom za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci.