Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. W naszym przedszkolu taki bal odbył się 25 stycznia. Tego dnia dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki. Podczas trwania zabawy odbyły się różne quizy i konkursy, a także odwiedziła nas długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu.

Serdecznie dziękujemy Państwu Wiktorii i Grzegorzowi Kowalczyk, Panu Krzysztofowi Gaura oraz Panu Dariuszowi Grudkowskiemu za pomoc w przenoszeniu szatni oraz przygotowaniu dekoracji na bal a Pani Katarzynie Daniluk-Szala za zakupienie paczek dla dzieci z naszej grupy.

Kategorie: Wydarzenia

Skip to content