Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, rodzinne, pełne radości chwile. Z początkiem grudnia już czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego spotkania wigilijnego, które łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością i życzliwością. Świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu 20 grudnia, kiedy to „Motylki” upiekły pierniczki oraz wykonały kartki świąteczne dla swoich bliskich. 22 grudnia obejrzeliśmy Jasełka w wykonaniu grupy „Żabek” a następnie poszczególne grupy prezentowały kolędy i pastorałki. Po wspólnym kolędowaniu zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Dzieci ze smakiem zjadły barszczyk, pierogi z kapustą i grzybami i inne smakołyki. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Kategorie: Wydarzenia