23 marca wyruszyliśmy do Gdyni do Centrum Nauki „Experyment”. To miejsce, które wyzwoliło w nas kreatywność, pobudziło naszą ciekawość i głód wiedzy! Interaktywna wystawa w Experymencie została stworzona by jednocześnie bawić i uczyć. Zabawę zaczęliśmy od zajęć pt „Nie bój się robaczku”. Następnie zwiedzaliśmy cztery wystawy: Hydroświat, Drzewo życia, Akcja: człowiek, Niewidoczne siły, na których dzieci miały możliwość w bezpiecznych warunkach przeprowadzać doświadczenia, badać zjawiska z różnych dziedzin nauki i na własną rękę przeprowadzać eksperymenty, poznając prawa zachodzące w przyrodzie.
       Wizyta w CNE umożliwiła efektywne przyswajanie wiedzy, pobudziła ciekawość świata. Wycieczka dostarczyła nam wielu niespodzianek i niezapomnianych wrażeń. Bawiliśmy się naprawdę świetnie!

Kategorie: Motylki