30 maja 2018 wybraliśmy się na wycieczkę do Krynicy Morskiej (przeszliśmy po molo i weszliśmy do latarni morskiej). Następnie w eskorcie samochodu SAR-u i Pana K. Banacha dojechaliśmy na Piaski. Czekał tam na nas Pan G. Kowalczyk, który poprowadził nas do granicy Polski. Z Piasków ruszyliśmy do Leśniczówki na platformę widokową oraz na plażę – zwiedziliśmy łódź rybacką (należącą do Pana M. Daniluka), upiekliśmy kiełbaski w ognisku, odnaleźliśmy skrzynię ze skarbem… Do przedszkola wróciliśmy pełni wrażeń z uśmiechami na twarzy.

Serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny Daniluk-Szala, Pana Krzysztofa Banacha i Pana Grzegorza Kowalczyka za organizację i pomoc podczas naszej wycieczki – bez pomocy rodziców wycieczka nie byłaby tak interesująca. DZIĘKUJEMY!!! 

Kategorie: Wydarzenia

Skip to content