Motylki jak to motylki uwielbiające fruwać , bawić się i tańczyć. Dzień Dziecka postanowiły świętować kilka dni. Zaczęliśmy od poniedziałku i super zabawy w Parku Linowym. Wspinaliśmy się , biegaliśmy , czworakowaliśmy wszystko po to by przełamać swoje lęki i zdobyć trasę. Tu zdecydowanie odważniej fruwały Motylkowe dziewczynki. Wtorek to był upalny dzień więc Motylki postanowiły wybrać się na pyszneeee lody. Mniammmm. Środa to kolejny dzień wyzwań dla Motylków. Indiańskim krokiem od rana dzieci zdobywały kolejne sprawności chcąc zdobyć Indiański pióropusz. I tak, strzelaliśmy z łuku, rzucaliśmy oszczepem, tropiliśmy ślady niedźwiedzia, polowaliśmy na zające a to wszystko pod czujny okiem Wielkiego Wodza Plemienia. Motylki poradziły sobie wyśmienicie zdobywając wszystkie sprawności. Nagrodą było nadanie imienia indiańskiego oraz zostanie pełno prawnym członkiem plemienia Wielkiego Wodza. Po wyczerpujących konkurencjach dzieci mogły odpocząć i posilić się pyszną kiełbaską z grilla w naszym ogrodzie. Czwartek był najsłodszym dnie w naszych obchodach. Z samego rana do przedszkola przyjechał czekoladowy autobus. Na warsztatach dzieci poznawały różne smaki czekolad, własnoręcznie robiły czekoladę oraz puszczając wodze fantazji artystycznej tworzyły rysunki z czekolady. Było słodko i pysznie.

Dzień Dziecka u Motylków
Kategorie: Wydarzenia