W piątek 14 lutego 2020 r., w Walentynki, w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich najbliższych.
„Krasnale” przygotowały dla seniorów specjalny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Po części oficjalnej, goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełne uśmiechu i radości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i chwile wspólnie spędzone z wnukami.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Kategorie: Wydarzenia

Skip to content