Grupa ,,Żabki ” w roku szkolnym 2020/2021 wzięła udział, po raz kolejny już, w projekcie ,,Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. Jesienią realizowaliśmy MODUŁ III – Dbamy o zdrowie z Małym Misiem. Otrzymaliśmy zaświadczenie o udziale w tym module. (fotorelacja z realizacji tego modułu była zamieszczona na stronie naszej grupie w styczniu) Przez cały rok szkolny realizowaliśmy też MODUŁ I – Książki dzieciństwa. Celem tego projektu było promowanie czytelnictwa wśród dzieci. My, w przedszkolu, codziennie zabieraliśmy dzieci w świat fantazji opisany w bajkach i baśniach. Dzięki przesłaniu przez Was, Drodzy Rodzice,  tytułów swoich ulubionych bajek z dzieciństwa stworzyliśmy ,,Książkowe Hity Rodziców” dostępne na stronie naszej grupy. Efektem finalnym projektu było wykonanie przez dzieci w domu ilustracji do swojej ulubionej bajki. Z prac tych  powstała Przedszkolna Książeczka hitów dziecięcych. Na zakończenie otrzymaliśmy zaświadczenie o udziale w projekcie,  dzieci zaś  dyplomy.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w realizację tego projektu.

Nagrody książkowe za zaangażowanie w projekt i wykonanie ilustracji do swojej ulubionej bajki otrzymują:

Nadia Czarnecka, Antosia Dzieciuch, Julia Derkowska, Jaśmina Żuchowska, Marcin Chodacki, Nikola Zagłoba, Marysia Żelazińska, Robert Puszczewicz i Kajetan Węgliński

GRATULACJE!

No Title