Deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2022/23

Informuje, że w związku ze zbliżającą się rekrutacją na rok szkolny 2022/23, rodzice dzieci uczęszczających w bieżącym roku szkolnym 2021/22 do  przedszkola, chcący aby ich dziecko zostało przyjęte na nowy rok szkolny, powinni złożyć  deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.

Dzieci już uczęszczające do przedszkola zostają przyjęte wyłącznie na podstawie deklaracji.

Zgodnie z obowiązkiem złożenia deklaracji przed rozpoczęciem  rekrutacji na kolejny rok szkolny, informujemy rodziców, że przyjmowanie deklaracji o kontynuacji  wychowania przedszkolnego będzie trwało w terminie od 03.02.2022r. do 11.02.2022r.

Prosimy o przemyślenie godzin pobytu dziecka w przedszkolu, ponieważ po rekrutacji zostanie opracowany arkusz organizacyjny przedszkola na rok szkolny 2022/2023, w którym godziny pracy poszczególnych oddziałów zostaną dostosowane do Państwa potrzeb. Dzieci 6 letnie nie ponoszą opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego.

Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów składania deklaracji:

Wysłanie skanu deklaracji drogą mailową na adres  placówki.

kontakt@przedszkolesztutowo.pl

– dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki. Aby chronić dane osobowe składamy deklaracje w zamkniętych kopertach .

Postępowanie rekrutacyjne na wolne miejsca w przedszkolu rozpocznie się       14 lutego 2022roku, kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2022/23. Szczegółowe informacje o rekrutacji wraz z harmonogramem i  oświadczeniami do wniosku zostaną zamieszczone na stronie przedszkolesztutowo.pl dnia 11 lutego  2022r.

DEKLARACJA O KONTYNUACJI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2022