11 listopada 1918 roku był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości.
      10 listopada w przedszkolu obchodziliśmy kolejną Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Głównym celem działań było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie historii i symboli narodowych naszego kraju. Przedszkolaki słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny.

Kategorie: Motylki 2023