24 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”
      W tym roku „misiowe” święto obchodziliśmy wraz z naszymi absolwentami, gdyż odwiedzili nas uczniowie klas pierwszych wraz ze swoimi Paniami. Uroczystość zaczęła się od przywitania gości, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, rozmawialiśmy o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Były tańce, pląsy i tor przeszkód, misiowe obrazki oraz słodki poczęstunek. Po tak intensywnym dniu odpoczywaliśmy oglądając przygody „misowych” bohaterów. To był bardzo przyjemny dzień.

Kategorie: Motylki 2023