Drodzy Rodzice!

Zachęcamy Was i Wasze dzieci do udziału w konkursie ,,KAPELUSZ PANI JESIENI”. Wykonajcie wspólnie pracę i przynieście do przedszkola. Na dzieci czekają nagrody! Pamiętajcie też, że czas spędzony wspólnie z dzieckiem jest bezcenny.

I. Organizator konkursu:

Przedszkole w Sztutowie

Ul. Zalewowa 10

82 – 110 Sztutowo

Koordynatorzy: Magdalena Przytuła, Beata Kompiel

II. Cele konkursu:

1. Rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci

2. Rozbudzanie kreatywności.

3. Doskonalenie różnorodnych uzdolnień plastycznych.

4. Wspieranie zainteresowań dzieci.

III. Regulamin konkursu:

1. Konkurs skierowany jest do dzieci przedszkolnych ze wszystkich grup.

2. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej pt. : „Kapelusz Pani Jesieni”

3. Forma pracy przestrzenna,

• Technika i dobór materiałów plastycznych dowolny.

4. Głównymi kryteriami oceny będą:

o zgodność z tematem,

o oryginalność i pomysłowość,

o dobór techniki,

o wkład pracy dziecka,

o estetyka wykonania,

5. Praca może być wykonana samodzielnie lub przy niewielkiej pomocy osoby dorosłej.

6. Uczestnik może zgłosić jedną pracę.

7. Pracę należy opisać: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa grupy przedszkolnej ( prace nie podpisane nie będą brały udziału w konkursie)

8. Prace należy dostarczyć do dnia 18.10. 2024r.

9. Prace zostaną ponumerowane. Rozstrzygnięcie konkursu , wyłonienie laureatów nastąpi poprzez głosowanie rodziców i dzieci (wrzucenie do skrzynki kartki z numerem wybranej pracy konkursowej). Głosujący może oddać tylko jeden głos.

10. Rozstrzygnięcie  i wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas pokazu prac konkursowych „Kapelusz Pani Jesieni” w dniu 30.10.2024r.