Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Przedszkolaków i ich Rodzin, a także Personelu naszego przedszkola podjąłem decyzję o przedłużeniu zamknięcia naszej placówki do 24.05.2020 r. Celem przedłużenia zamknięcia przedszkola jest jego właściwe przygotowanie i zabezpieczenie do pracy po powrocie dzieci. Działania, mające na celu dostosowanie placówki do pracy w czasie pandemii nie powinny być wprowadzane w pośpiechu. Bardzo krótki termin na przygotowanie placówki na otwarcie, troska o zdrowie oraz bezpieczeństwo dzieci i pracowników placówki praktycznie oznaczają brak możliwości zapewnienia opieki ze względu na obowiązujące ograniczenia spowodowane COVID-19, a więc brak możliwości powrotu dzieci do przedszkola z dniem 6 maja br.
Jednocześnie przypominamy o możliwości skorzystania przez Państwa ze specjalnego zasiłku opiekuńczego wypłacanego z ZUS. Termin obowiązywania tego zasiłku został wydłużony do 24.05.2020 r.
Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, za pośrednictwem której będziemy Państwu podawać kolejne komunikaty.

Wójt Gminy Sztutowo – Robert Zieliński

Kategorie: Komunikaty

Skip to content