Drodzy Rodzice

Przypominamy, że nasza grupa bierze udział w projekcie ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Ze względu na sytuację w kraju nie możemy zaprosić Was do przedszkola na czytanie bajek, tak jak mieliśmy w planie. Naszą tradycją stało się już codzienne, poobiednie czytanie dzieciom. Was zaś prosimy byście czytali dzieciom w domu. Na pewno Wasze pociechy mają swoją ulubioną bajkę lub książeczkę. Porozmawiajcie z dziećmi na ten temat i i napiszcie na kartce:

IMIĘ DZIECKA…

Tytuł ulubionej książki/bajki….

Autor…

Najbardziej podobało mi się, że…

Najciekawszy moment…

Zachęcam do przeczytania inne dzieci, ponieważ…

Główny bohater…

Dziecko wykonuje ilustrację do swojej ulubionej książki/bajki na kartce A4. 

DROGIE DZIECI: POSTARAJCIE SIĘ NAJLEPIEJ, JAK TYLKO POTRAFICIE!

MOŻNA ZROBIĆ ZDJĘCIE I WYSŁAĆ DO MNIE ( BYŁOBY SUPER!)  LUB DZIECKO PRZYNOSI PRACĘ DO PRZEDSZKOLA, GDY BĘDZIE JUŻ TAKA MOŻLIWOŚĆ.

TO ZADANIE OBOWIĄZKOWO WYKONUJĄ WSZYSTKIE DZIECI!

Pozdrawiamy i życzymy miłych chwil razem!

Kategorie: Żabki 2020